czwartek, września 06, 2012

ile się może zmienić w miesiąc??

dokładnie miesiąc temu przywiozłam do siebie Olusia....małego kociaka, dziecko....teraz mam kocią młodzież, rzec by można kociego podrostka, rysy mu się zmieniły, figura też (nie to żeby był jakiś zabidzony tylko rośnie chłopak...rośnie)
chyba nikt nie ma wątpliwości, że w górnym rzędzie to Oluś z pierwszych dni pobytu w domu a w dolnym z dziś i wczoraj...kotek przez ten czas rozbrykał się, pozwala sobie na coraz więcej choć nadal twierdzę, że jest bardzo grzecznym kotem a że ciekawskim to już rzecz jest inna
Oli najpierw podpatruje co robią ciotki

a potem naśladuje ich zachowanie

i tak zawiązują się więzi

między poszczególnymi kotami, zaraz po Bubie jego ulubioną ciotką jest Coco

a po Coco Bajka

z okazji tej miesięcznicy koty dostały ode mnie prezent (umownie jest to prezent dla Olusia) jakiś czas temu w Leroy Merlin kupiłam na wyprzedaży sosnową skrzyneczkę za 19zł, pomalowałam jej środek na czekoladowy brąz, zewnętrzne ścianki na śmietankowo i wykonałam rysunki o kociej tematyce, do środka uszyłam materacyk dwustronny wypełniony pikówką (materiał do ocieplania kurtek zimowych), który przepikowałam w prostokąty...i tak powstało łóżeczko dla kotów
Oli obejrzał prezent z zainteresowaniem

a nawet zrobił próbę generalną

zaraz po nim władowała się do łóżeczka Coco

zobaczymy czy dobrze im się będzie spało?


11 komentarzy:

 1. najlepsiejszego Oluś! wszystko cuuuudne Aniu!

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajne pudełeczko , jesień idzie coś ciepłego pod tyłeczek ;-)))
  A rudy pięknota urósł , widać to wyraźnie na zdjęciach ...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. koty już czują chłodek...wybierają kocyki, hamaczki, wtulają się w kąciki...

   Usuń
 3. Uzupełnię swój pierwszy wpis....życząc smacznego i wygodnego spanka Olusiowi i dziewczynkom w nowym łóżeczku...Foty piękne, a które najbardziej już wiesz z relacji na żywo:)Miesiąc minął...wystawię oceny.....edukacja(gry i zabawy logiczne oraz aspekty wychowawcze) na 5; praca zespołowa (bycie w grupie, współdziałanie, asertywność)na 5; ogrodnictwo 4+(bo kotek opuścił się w pokonywaniu barier); gimnastyka 6; higiena 4; śpiew 5-; zachowanie 6...Oby tak dalej Oluś...życzymy postępów w nauce i hm...wychowywaniu Dużej;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. a Duża na jaką ocenę zasłużyła??

   Usuń
  2. Na szóstkę Duża zasłużyła,a tłuszczykiem się nie przejmuj bo one często tak mają;)

   Usuń
 4. Ale szybko zleciał ten miesiąc, kotek ślicznie rośnie. A nowe łóżeczko cudne! Najbardziej podoba mi się rysunek kotka z myszką ;-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. mi też się ten rysuneczek podoba bardziej :)

   Usuń
 5. Duża....jeśli 6 jest oceną satysfakcjonującą...wszak to najwyższa w skali ocena...to ok. choć dodałabym od siebie, że jesteś...nie do ocenienia i nie do przecenienia....no wiesz przecież, że chciałabym być u Ciebie ....kotem:)
  Tak, czy inaczej....noty najwyższe!!!!:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. a umiesz mruczeć??? :)

   Usuń
  2. nauczę się...miiau....mrau... O! widzisz:)

   Usuń