środa, lipca 18, 2012

zbuntowane "ciepłe kluchy" czyli jak Buba pokazuje rogi

gdybym nie widziała na własne oczy to z całą pewnością pomyślałabym, że ktoś mnie wkręca po całości...otóż ostatnio Buba zaczęła się stawiać...to ustępliwe, łagodne, potulne stworzenie postanowiło powiedzieć dość!!! nie będzie jej Coco skakała po głowie, nie będzie jej Mania goniła od miski, a nade wszystko nie będzie jej to małe, zimnookie coś podobne do kota zabraniało spania w łóżku, czy też biegania po schodach...z tego też powodu, któregoś dnia byłam świadkiem jak Buba spoliczkowała Manię, a dziś widziałam, przyrzekam, widziałam ja Buba przydusiła Bajkę do podłogi zębami za kark...wyjaśniam co wrażliwszym, że absolutnie nic się nie stało, żadnych ran, no może trochę footra się posypało, Bubisia-torbisia po prostu natarła na Bajutka całym swym ciężarem...a różnica między nimi jest dość sporo...a zobrazuję to tak:
w tymże samym hamaczku urzędują kolejno Bajka, Buba, Coco, Mania

teraz pewnie rozumiecie, że cierpliwość Buby względem Bajki musiała się kiedyś skończyć, o ile można znosić zniewagę ze strony Mani czy Coco o tyle ze strony Bajki jest to zniewaga wymagająca pomsty :)
oczywiście poranne zajście nie miało wpływu na dalszy ciąg zabaw z tym tylko wyjątkiem, że Bajka bardziej się uchyla przed naporem Buby :D


7 komentarzy:

 1. Moja Bubinia! Brawo! Moja czekoladka robi się mniej słodka:)Zuch dziewczynka...nie wolno dawać sobą pomiatać(!) ...zwłaszcza, że lada dzień przybędzie mały tyranizator otoczenia:))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Olek jest proludzkim i prokocim kotem, o bardziej misiakowatym charakterze wychowanym w pełnej, kochającej kocio-ludzkiej rodzinie więc nie przewiduję problemów wychowawczych.. :)

   Usuń
 2. Odpowiedzi
  1. czarne koty są piękne i tajemnicze...ale białe im wcale nie ustępują, a Coco jest urodzoną modelką, uwielbia pozować do zdjęć...nie znam kota, który robiłby to z taką przyjemnością :D

   Usuń
 3. To znaczy ,że małe lało duże do tej pory ??!
  I duże się zdenerwowało ??
  Niepojęte są te małe istoty :-)))

  OdpowiedzUsuń
 4. małe było takie wrednawe :)małe to jest w ogóle oddzielna para kaloszy, którą postaram się opisać...tylko to dużo pisania :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pisz pisz zima przyjdzie długa...:-)
   Będzie co czytać...

   Usuń